НОВЫЙ ДОМ
ИНФОРМАЦИОННЫЙ КАТАЛОГ
Товары для строительства, ремонта и комфорта
  Вход для продавцов

Ворота з ручним управлінням

Производитель: Алютех

 Секційні гаражні ворота мають ряд незаперечних переваг в  порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по направляючих, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите) йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна гаражних воріт дозволяє зберегти розміри проєму, економить простір перед воротами і всередині гаража. Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшої популярності.

Слід також відмітити, що є широка кольорова гама та дизайн панелей, які не впливають на ціну і дають можливість підібрати ворота до будівлі будь-якого дизайну, стилю, кольорів, як гаражних, приватних об`єктів, так і до промислових.

Короткі терміни виготовлення по індивідуальному розміру. Консультація. Заміри. Монтаж. Гарантія. Доставка перевізником в будь-який регіон на території України.

Ворота з ручним управлінням
Увеличить

Кто продает?

Продавец Город Цена Дата обновления
ФОП Слюсаренко А.П.
(097)176-48-57, (063)019-12-19
Львов 8 200,00грн. (штука) 20.03.2018
Если Ваша компания продает Ворота з ручним управлінням, у Вас есть возможность бесплатно зарегистрироваться и указать свою цену.

Разместить бесплатное объявление по товару Ворота з ручним управлінням...

Лаки для камня
 
Made in Etechs